Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi akcji "Przekaż 1% podatku na swój klub"? Polub naszą stronę na facebook'u już dziś! Nasi fani mają dostęp do wszystkich wiadomości w pierwszej kolejności. Ponadto na facebook'u zamieszczamy więcej informacji i w luźniejszej formie niż na stronie internetowej. Znajdziesz tam między innymi nasze opinie oraz informacje z klubów, które aktywnie włączyły się w promocję akcji "Przekaż 1% podatku na swój klub".

Po prostu odwiedź nas i kliknij "Lubię to!" - www.facebook.com/wmzpn1procent

 

 

Osiągasz przychody objęte ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych? Jeśli tak, to na rozliczenie z fiskusem zostały Ci już tylko 3 dni. Jak informuje Ministerstwo Finansów do 31 stycznia na formularzu PIT-28 z urzędem skarbowym powinni się rozliczyć podatnicy płacący m.in. zryczałtowany podatek dochodowy od przychodów z działalności gospodarczej lub z tytułu umów najmu, podnajmu, dzierżawy lub innych umów o podobnym charakterze. Zeznanie PIT-28 można wysłać drogą elektroniczną korzystając z darmowego programu e-pity 2012. Wejdź na stronę https://www.e-pity.pl/online/e-pity2012/opp.php?flash=1&KRS=0000086043 i rozlicz PIT już teraz!

Wypełniając PIT-28 nie zapomnij przekazać 1% podatku na swój klub. Wystarczy, że w polu 125 wpiszesz...

Czytaj więcej...

Otrzymujemy od Was sygnały, że w Urzędach Skarbowych podczas rozliczania PIT-a pojawia się problem. Podatnik otrzymuje informację, że w bazie danych brakuje numeru konta bankowego Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Dzwoniliśmy w tej sprawie do Urzędu Skarbowego w Olsztynie, Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej - oto, jakie otrzymaliśmy informacje:

- W-MZPN, jako nowa organizacja pożytku publicznego, na początku stycznia 2013 roku prawidłowo złożył w Urzędzie Skarbowym w Olsztynie informację o numerze konta bankowego dedykowanego na wpłaty z tytułu 1% podatku. W dniu 9 stycznia Urząd Skarbowy przekazał powyższą informację do Ministerstwa Finansów...

Czytaj więcej...

Olimpia Elbląg, Don Bosco Ostróda, Jeziorak Iława, OKS 1945 Olsztyn i Zatoka Braniewo to w ostatnich latach czołowa piątka klubów w naszym województwie pod względem pozyskiwania środków z 1% podatku. Najlepsza jest Olimpia Elbląg, która od 2008 roku na działalność pożytku publicznego pozyskała w ten sposób ponad 143 tys. złotych. Jest też druga strona medalu. Kluby z roku na rok pozyskują coraz mniej środków z 1% podatku, a status organizacji pożytku publicznego ze 176 klubów zrzeszonych w W-MZPN posiada obecnie tylko 21 z nich. Pozostałe 155 klubów...

Czytaj więcej...
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com