Z końcem kwietnia minął termin rozliczania się z fiskusem. Czas więc podsumować naszą akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, w ramach której można było obdarować 1% podatku wybrany klub piłkarski z naszego regionu.

Akcja wystartowała w dniu 1 stycznia 2013 roku. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej przygotował specjalną stronę internetową www.1procent.wmzpn.pl oraz stronę na facebook’u www.facebook.com/wmzpn1procent, które zachęcały internautów do przekazania 1% klubom piłkarskim. Kluby miały do dyspozycji plakaty z hasłem „Przekaż 1% podatku na swój klub” oraz specjalnie przygotowane projekty graficzne plakatów, ulotek i buttonów internetowych w różnych formatach. Związek dał takie same możliwości każdemu ze 175 klubów piłkarskich.

Czytaj więcej...

Masz dość ręcznego wypełniania PIT-a i stania w kolejce w Urzędzie Skarbowym? A może nie jesteś pewnien, czy prawidłwo wypełniłeś swój formularz? Rozlicz się za darmo przez Internet! Nie potrzeba do tego żadnego skomplikowanego sprzętu, żadnego podpisu elektronicznego ani też specjalnych umiejętności. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz... 15 minut. Wejdź na stronę https://www.e-pity.pl/online/e-pity2012/opp.php?flash=1&KRS=0000086043 i wypełnij swój PIT już teraz!

Program e-pity 2012 pomoże Ci wybrać odpowiedni formularz, a następnie podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebował, aby sprawnie wypełnić deklarację. Nie musisz znać się na podatkach...

Czytaj więcej...

Jarosław Charkot, Prezes Wilczka Wilkowo wspomorze swój klub i przekaże na jego rzecz 1% podatku. "Chciałbym, aby podobnie uczyniły wszystkie osoby związane z Wilczkiem. Mam nadzieję, że 1% na nasz klub przekażą zawodnicy, a także rodzice trenującej u nas młodzieży. Bardzo na nich liczę! Będę również przekonywał pozostałych mieszkańców Wilkowa. Im więcej ludzi przekaże nam 1% podatku, tym łatwiej będzie nam funkcjonować w tych trudnych czasach kryzysu. Każda złotówka jest w naszym klubie mile widziana." - powiedział Pan Jarosław, który jest również wuefistą i dyrektorem w Zespole Szkół w Wilkowie.

 

„Będę przekonywał swoich znajomych i rodziców moich piłkarzy, aby przekazali 1% podatku na naszą szkółkę. Mam nadzieję, że uda się w ten sposób pozyskać jak najwięcej środków. ” – mówi Sylwester Czereszewski, legenda Stomilu Olsztyn oraz Mistrz Polski w barwach Legii Warszawa, a dziś właściciel szkółki piłkarskiej Czereś Sport Olsztyn, w ramach której trenują 3 drużyny młodzieżowe. Na co szkółka przeznaczy pozyskane z 1%  pieniądze? „W pierwszej kolejności na sprzęt sportowy dla trenujących u nas dzieciaków. Będą szczęśliwe, gdy dostaną jednakowe dresy albo nowy komplet strojów meczowych” – odpowiada 23-krotny reprezentant Polski.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com