Chcesz pomóc swojemu klubowi? Wesprzyj naszą akcję! Pobierz poniższe materiały i włącz się w akcję promocyjną wśród swoich znajomych i lokalnej społeczności. Każda pomoc, to szansa na większe środki dla Twojego klubu!

 

Plakat
Możesz powiesić go praktycznie wszędzie: w klubie, w szkole, w sklepie, u fryzjera, na tablicach ogłoszeń... po prostu im bardziej "ruchliwe" miejsce tym lepiej. Pamiętaj zawsze o zgodzie właściciela na powieszenie plakatu. Nie zapomnij również o wpisaniu nazwy swojego klubu na dole plakatu, tak aby każdy kto zobaczy plakat wiedział jak wypełnić PIT-a.

 

Ulotka
Rozdaj ulotkę wśród znajomych, a nawet wśród nieznajomych na ulicy. Im więcej ludzi ją dostanie tym lepiej. Na pewno przyda im się podczas wypełniania PIT-a, gdy trzeba będzie podać numer KRS i nazwę klubu. Ulotki możesz za zgodą właścicieli zostawić również w sklepach lub innych punktach użyteczności publicznej. Pamiętaj, aby na ulotkach wpisać nazwę swojego klubu.

 

Internet
Prowadzisz stronę internetową? Zamieść na niej odsyłacz na naszą stronę! Postaraj się również, aby odsyłacze były widoczne na stronie Twojego klubu, stronach związanych z Twoją miejscowością i na każdej innej stronie, jeśli uznasz, że może to pomóc w przekonaniu ludzi do przekazania 1% właśnie na Twój klub! Nie zapomnij o mediach społecznościowych, facebook to dziś podstawa!

 

Powyższe materiały nie są wystarczające? Napisz do nas maila, a my na pewno pomożemy!

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com