Osoby, które otrzymały od swojego pracodawcy PIT potwierdzający zarobki w 2013 roku (pracodawcy mieli na to czas do końca lutego) mogą już się rozliczyć z fiskusem. Podatnicy, którzy mają nadpłatę podatku im szybciej dostarczą swoje roczne zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego tym szybciej otrzymają zwrot nadpłaconego podatku. Natomiast podatnicy, którzy mają niedopłatę, jeśli chcą maksymalnie przeciągnąć termin wpłaty do Urzędu Skarbowego, mogą poczekać z rozliczeniem do ostatniego dnia, czyli do 30 kwietnia. 

Aby ułatwić rozliczenie PIT-u zachęcamy do skorzystania z przygotowanej specjalnie na zlecenie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej wersji programu E-PITY, która automatycznie umożliwia przekazanie 1% podatku na wskazany klub piłkarski z naszego województwa. Jeśli wolisz jednak wypełnić PIT własnoręcznie lub w innym programie nie zapomnij o przekazaniu 1% podatku na swój klub! Wystarczy, że w części PIT-a poświęconej przekazaniu 1% podatku wpiszesz numer KRS 0000086043 i nazwę swojego klubu.

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na kluby piłkarskie z naszego województwa. Rok temu udało się zebrać blisko 300 tysięcy złotych, które trafiły do 114 klubów! Dzięki waszej pomocy piłkę nożną może uprawiać coraz więcej młodych piłkarzy w różnych zakątkach naszego województwa. Dziękujemy za pomoc w poprzednim roku i liczymy na jeszcze większe wsparcie w tym roku!

 

 Wersja on-line programu e-pity 2013Wersja programu e-pity 2013 do pobrania na komputer


Program e-pity Copyright 2014 e-file sp. z o.o.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com