Masz dość ręcznego wypełniania PIT-a i stania w kolejce w Urzędzie Skarbowym? A może nie jesteś pewnien, czy prawidłwo wypełniłeś swój formularz? Rozlicz się za darmo przez Internet! Nie potrzeba do tego żadnego skomplikowanego sprzętu, żadnego podpisu elektronicznego ani też specjalnych umiejętności. Wejdź na stronę https://www.e-pity.pl/online/e-pity2012/opp.php?flash=1&KRS=0000086043 i wypełnij swój PIT już teraz!

Program e-pity 2012 pomoże Ci wybrać odpowiedni formularz, a następnie podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebował, aby sprawnie wypełnić deklarację. Nie musisz znać się na podatkach. W razie pomyłki program wskaże, gdzie zrobiłeś błąd. Po wypełnieniu swojego PIT-a będziesz mógł wysłać go przez Internet bezpośrednio do Urzędu Skarbowego lub wydrukować go w sposób tradycyjny. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej dekalaracji PIT na dysku własnego komputera.

Podczas wypełniania nie zapomnij przekazać 1% podatku na swój klub. Program automatycznie wpisuje numer KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Płki Nożnej. Wystarczy, że w rubryce "cel szczegółowy" wpiszesz nazwę swojego klubu.

Program e-pity on-line działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome). Żadne dane osobowe nie są zapisywane na serwerze - dane zapisywane są i odczytywane tylko na komputerze użytkownika. Dla dodatkowej ochrony wersja on-line jest umieszczona pod adresem chronionym przez protokół SSL (https). W programie e-pity 2012 dostępne są wszystkie deklaracje obowiązujące od 1 stycznia 2013: PIT-37, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, NIP-7, ZAP-3 (dawniej NIP-3).

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com