Masz dość ręcznego wypełniania PIT-a i stania w kolejce w Urzędzie Skarbowym? A może nie jesteś pewnien, czy prawidłwo wypełniłeś swój formularz? Rozlicz się za darmo przez Internet! Nie potrzeba do tego żadnego skomplikowanego sprzętu, żadnego podpisu elektronicznego ani też specjalnych umiejętności. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz... 15 minut. Wejdź na stronę https://www.e-pity.pl/online/e-pity2012/opp.php?flash=1&KRS=0000086043 i wypełnij swój PIT już teraz!

Program e-pity 2012 pomoże Ci wybrać odpowiedni formularz, a następnie podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebował, aby sprawnie wypełnić deklarację. Nie musisz znać się na podatkach...

Czytaj więcej: Już dziś rozlicz się za darmo przez Internet!

Jarosław Charkot, Prezes Wilczka Wilkowo wspomorze swój klub i przekaże na jego rzecz 1% podatku. "Chciałbym, aby podobnie uczyniły wszystkie osoby związane z Wilczkiem. Mam nadzieję, że 1% na nasz klub przekażą zawodnicy, a także rodzice trenującej u nas młodzieży. Bardzo na nich liczę! Będę również przekonywał pozostałych mieszkańców Wilkowa. Im więcej ludzi przekaże nam 1% podatku, tym łatwiej będzie nam funkcjonować w tych trudnych czasach kryzysu. Każda złotówka jest w naszym klubie mile widziana." - powiedział Pan Jarosław, który jest również wuefistą i dyrektorem w Zespole Szkół w Wilkowie.

 

Chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi akcji "Przekaż 1% podatku na swój klub"? Polub naszą stronę na facebook'u już dziś! Nasi fani mają dostęp do wszystkich wiadomości w pierwszej kolejności. Ponadto na facebook'u zamieszczamy więcej informacji i w luźniejszej formie niż na stronie internetowej. Znajdziesz tam między innymi nasze opinie oraz informacje z klubów, które aktywnie włączyły się w promocję akcji "Przekaż 1% podatku na swój klub".

Po prostu odwiedź nas i kliknij "Lubię to!" - www.facebook.com/wmzpn1procent

 

 

„Będę przekonywał swoich znajomych i rodziców moich piłkarzy, aby przekazali 1% podatku na naszą szkółkę. Mam nadzieję, że uda się w ten sposób pozyskać jak najwięcej środków. ” – mówi Sylwester Czereszewski, legenda Stomilu Olsztyn oraz Mistrz Polski w barwach Legii Warszawa, a dziś właściciel szkółki piłkarskiej Czereś Sport Olsztyn, w ramach której trenują 3 drużyny młodzieżowe. Na co szkółka przeznaczy pozyskane z 1%  pieniądze? „W pierwszej kolejności na sprzęt sportowy dla trenujących u nas dzieciaków. Będą szczęśliwe, gdy dostaną jednakowe dresy albo nowy komplet strojów meczowych” – odpowiada 23-krotny reprezentant Polski.

Osiągasz przychody objęte ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych? Jeśli tak, to na rozliczenie z fiskusem zostały Ci już tylko 3 dni. Jak informuje Ministerstwo Finansów do 31 stycznia na formularzu PIT-28 z urzędem skarbowym powinni się rozliczyć podatnicy płacący m.in. zryczałtowany podatek dochodowy od przychodów z działalności gospodarczej lub z tytułu umów najmu, podnajmu, dzierżawy lub innych umów o podobnym charakterze. Zeznanie PIT-28 można wysłać drogą elektroniczną korzystając z darmowego programu e-pity 2012. Wejdź na stronę https://www.e-pity.pl/online/e-pity2012/opp.php?flash=1&KRS=0000086043 i rozlicz PIT już teraz!

Wypełniając PIT-28 nie zapomnij przekazać 1% podatku na swój klub. Wystarczy, że w polu 125 wpiszesz...

Czytaj więcej: Niektórzy muszą się rozliczyć do końca stycznia
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com