Aniołowo
KS Pogrom Aniołowo

Banie Mazurskie
LKS Pogoń Banie Mazurskie

Baranowo
UKS Hetman Baranowo

Barciany
GLKS Jurand Barciany

Barczewo
GKS Pisa Barczewo
BUKS Barczewo

Bartoszyce
MBKS Victoria Bartoszyce
UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce

Batorowo
KS Zalew Gmina Elbląg Batorowo

Bezledy
GKS Granica Bezledy

Bęsia
BKS Warmianka Bęsia

Biała Piska
MLKS Znicz Biała Piska

Biskupiec
BKS Tęcza Biskupiec
MKS Korki Biskupiec

Biskupiec Pomorski
GKS Ossa Biskupiec

Bisztynek 
LKS Reduta Bisztynek

Boże
GLKS Salęt Boże

Braniewo
MKS Zatoka Braniewo
GKS Gmina Braniewo

Czerwonka
LZS Orzeł Czerwonka

Dobre Miasto
DKS Dobre Miasto

Działdowo
KS Start Działdowo
DKS Wkra Działdowo

Dźwierzuty
GKS Dźwierzuty

Elbląg
ELWO ETNA Elbląg
ZKS Olimpia Elbląg
MMKS Concordia Elbląg

Ełk
EKS Płomień Ełk
MKS Mazur Ełk
UKS Rona 03 Ełk
UKS Salos Ełk

Frombork
KS Zalew Frombork

Garbno
UKS Sokół Garbno

Gągławki
KS Fortuna Gągławki

Gdynia
Arka Gdynia SSA

Gierzwałd
GKS Grunwald Gierzwałd

Gietrzwałd
GKS Gietrzwałd Unieszewo

Giżycko
GKS Mamry Giżycko
Mazurska Akademia Piłkarska Giżycko

Ględy
Jastrząb Ględy

Godkowo
KS Żuraw Godkowo

Gołdap
MKS Rominta Gołdap

Górowo Iławeckie
GKS Cresovia Górowo Iławeckie

Grajewo
KS Warmia Grajewo

Gronowo Elbląskie
GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie

Gryźliny
KS Strażak Gryźliny

Gwiździny
KS Wicher Gwiździny

Iława
KS Jeziorak Iława
UKS Mały Jeziorak Iława
UKS Jeziorak 2001 Iława

Iłowo
GKS Polonia Iłowo

Jamielnik
LZS Jamielnik

Janowiec Kościelny
LKS Orzeł Janowiec Kościelny

Jedwabno
KS Zryw Jedwabno

Jegłownik
LKS Agat Jegłownik

Jesionowiec
WKS Wałpusza 07 Jesionowiec

Jeziorany
MKS Jeziorany

Jonkowo
GLKS Jonkowo
KS Jonkovia Jonkowo

Kadyny
KS Dąb Kadyny

Kazanice
LZS Jordan Kazanice

Kętrzyn
KKS Granica Kętrzyn
MKS MOSiR Kętrzyn

Kisielice
MLKS Olimpia Kisielice

Klebark Wielki
KS Malta Klebark Wielki

Klewki
TSIK Korona Klewki

Knopin
SRKIS Danpol Knopin

Korsze
MKS Korsze

Kowale Oleckie
SKFIR Kowalak Kowale Oleckie

Kozłowo k/Mrągowa
GKS LZS Start Kozłowo

Kozłowo k/Nidzicy
KS Gmina Kozłowo

Kruklanki
UKS Start Kruklanki

Kunki
SKF Kunki

Kurzętnik
KS Zamek Kurzętnik

Kwietniewo
LKS Sparta Kwietniewo

Lidzbark Welski
LKS Wel Lidzbark
UPKS Poncio 2010 Lidzbark

Lidzbark Warmiński
MKS Polonia Lidzbark Warmiński

Lisów
KS Zagłada Lisów

Lubawa
MLKS Szynaka Motor Lubawa
KS Constract Lubawa

Łabędnik
KS Łabędnik

Łankiejmy
UKS Tytan Łankiejmy

Łążyn
LZS Avista Łążyn

Łęcze
KS Sokół Łęcze

Łęgajny
KS Łęgajny

Łukta
GLKS Warmiak Łukta

Małdyty
GKS Czarni Małdyty

Markusy
LZS Magdalenka Markusy

Mikołajki
MKS Kłobuk Mikołajki

Miłakowo
MGKS Miłakowo

Miłki
MKS Olimpia Miłki

Miłomłyn
LKS Tęcza Miłomłyn

Młynary
KS Syrena Młynary

Montowo
GSKF KS Oristo Montowo

Morąg
MKS Huragan Morąg

Mrągowo
MKS Mrągowia Mrągowo
UKS Mazury Mrągowo

Mroczno
KS Mroczno

Mszanowo
LZS Novoplast Mszanowo

Narzym
KS Iskra Narzym

Nidzica
MKS Start Nidzica
UKS Dwójka Nidzica
UKS Jedynka Nidzica

Nowe Miasto Lubawskie
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Ramuki
KS Leśnik Nowe Ramuki

Czarni Olecko
MLKS Czarni Olecko
SAS Unia Olecko

Olsztyn
OKS Stomil Olsztyn
KKS Warmia Olsztyn
KKP Stomil Olsztyn
OSPPN Czereś Olsztyn
UKS Naki Olsztyn

Olsztynek
MKS Olimpia Olsztynek

Orneta
MKS Błękitni Orneta

Orzysz
KS Śniardwy Orzysz
MKS Orzysz

Ostróda
OKS Sokół Ostróda
Don Bosco Ostróda

Pasłęk
KS Polonia Pasłęk

Pasym
LKS Błękitni Pasym

Piecki
KS Żagiel Piecki

Pieniężno
KS Wałsza Pieniężno

Pisz
KS Mazur Pisz
LUKS Huragan Pisz

Płoskinia
SS Relax Płoskinia

Powodowo
SKS Pama Powodowo

Prostki
KS Pojezierze Prostki

Przezmark
KS Orzeł Przezmark

Purda
KP Purda

Radomno
LZS Radomniak Radomno

Ramsowo
KS Niedźwiedź Ramsowo

Reszel
RKS Orlęta Rema Reszel

Jarys Różnowo
LKS Różnowo

Ruciane-Nida
MKS Ruciane-Nida

Rudzienice
LZS Czarni Rudzienice

Rybno
GSZS Rybno

Rychliki
LZS Victoria Rychliki

Ryn
SSIR Pogoń Ryn

Sątopy
LKS Orkan Sątopy

Sępopol
LKS Łyna Sępopol

Słupy
KS Burza SRWSIO Słupy

Smykowo
GKS Mewa Smykowo

Smykówko
GKS Iskra Smykówko

Spręcowo
LKS Spręcowo

Srokowo
Omet Srokowo

Stary Olsztyn
GKS Błękitni Stary Olsztyn

Stawiguda
GKS Stawiguda

Susz
KS Unia Susz

Szczytno
SKS Szczytno
GKS Szczytno

Szymbark
GKS LZS Szymbark

Skolity
LZS Świątki Skolity

Tolkmicko
KS Barkas Tolkmicko

Turznica
LKS Płomień Turznica

Tuszewo
LZS Tessa Tuszewo

Tyrowo
LKS Tyrowo

Ulnowo
UKS Orzeł Ulnowo

Warpuny
KS LZS Fala Warpuny

Węgorzewo
CWKS Vęgoria Węgorzewo
UKS Koszałek Opałek Węgorzewo
AP Węgorzewo

Wielbark
GZPN Omulew Wielbark

Wikielec
GKS LZS Wikielec

Wilczęta
KS Piast Wilczęta

Wilczkowo
LZS Lubomino-Wilczkowo

Wilkowo
LUKS Wilczek Wilkowo

Wipsowo
KP Tempo Wipsowo

Wojciechy
KS Wojciechy

Wydminy
LKS Mazur Wydminy

Zagaje
LKS Granica Zagaje

Zalewo
KS Ewingi Zalewo

Ząbrowo
LZS Osa Ząbrowo

Złotowo
LZS Lider Złotowo

Zwierzewo
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo